ULTRATAP podomietková sprchová batéria, 1 výstup, čierna mat UT041TB
ULTRATAP podomietková sprchová batéria, 1 výstup, čierna mat UT041TB
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT041TB |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRATAP |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 70 mm |
| Výška | 70 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Ostatní | Jednocestné |
| Hmotnost / ks | 0.9520 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913989520 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | černá |
Doporučujeme přikoupit
Sprchové ramienko okrúhle, 400mm, čierna mat SL103
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Držiak sprchy okrúhly, pevný, s vyústením, čierna mat SG203NE
expedícia do 8 dní42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
SLIM hlavová sprcha, priemer 300mm, čierna mat/nerez MS573B
expedícia do 8 dní77,91 €
Pri platbe vopred iba 74,00 €
Mohlo by vás zaujímať
291,39 €
Pri platbe vopred iba 276,00 €
344,76 €
Pri platbe vopred iba 327,00 €
NUBES keramické umývadlo 40x32cm, cenere mat 9684117
na objednávku291,39 €
Pri platbe vopred iba 276,00 €

