ULTRAMIX podomietková sprchová batéria, 3 výstupy, čierna mat/zlato mat UT044BG
ULTRAMIX podomietková sprchová batéria, 3 výstupy, čierna mat/zlato mat UT044BG
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT044BG |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 190 mm |
| Výška | 190 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Ostatní | Třícestné |
| Hmotnost / ks | 3.1420 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913989131 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Vývod sprchy, okrúhly, tenká krytka, čierna mat SG202NE
expedícia do 8 dní30,59 €
Pri platbe vopred iba 29,00 €
Nástenná výtoková hubica, guľatá, 174mm, čierna mat BO512 56093
expedícia do 8 dní21,00 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
Sprchová súprava, posuvný držiak 700mm, čierna mat SC515
expedícia do 8 dní99,26 €
Pri platbe vopred iba 94,00 €
Mohlo by vás zaujímať
CUBEMIX podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna mat UBC-CM042B
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
ICONIC nástenná sprchová batéria, chróm UBC-AF011
expedícia do 8 dní131,29 €
Pri platbe vopred iba 125,00 €
TRAX nástenná sprchová batéria pre stĺp 990E, chróm 686R
expedícia do 8 dní188,20 €
Pri platbe vopred iba 179,00 €

