ULTRASAN podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna mat/zlato mat UT042VBG
ULTRASAN podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna mat/zlato mat UT042VBG
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT042VBG |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRASAN |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 180 mm |
| Výška | 180 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Ostatní | Dvoucestné |
| Hmotnost / ks | 2.8820 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | UT002VG-1 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | zlatá |
Príslušenstvo
5,90 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Sprchová súprava, posuvný držiak 700mm, čierna mat SC515
expedícia do 8 dní99,26 €
Pri platbe vopred iba 94,00 €
Ručná sprcha, 1 funkcia, priemer 102mm, ABS/čierna SK736
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
SOFTFLEX hladká sprchová plastová hadica, 150cm, čierna mat 1208-17
expedícia do 8 dní12,10 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Mohlo by vás zaujímať
500,47 €
Pri platbe vopred iba 462,00 €
1 377,80 €
Pri platbe vopred iba 1 273,00 €
ULTRATAP podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna mat UT042TB
expedícia do 8 dní201,09 €
Pri platbe vopred iba 186,00 €

