CUBEMIX podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna mat UBC-CM042B
CUBEMIX podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna mat UBC-CM042B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CM042B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CUBEMIX |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 120 mm |
| Výška | 150 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | Dvoucestné |
| Hmotnost / ks | 2.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913961014 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | černá |
Doporučujeme přikoupit
Hlavová sprcha, 205x305mm, ABS/čierna mat SK152B
expedícia do 8 dní58,71 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
Držiak sprchy hranatý, pevný, čierna mat 1205-14B
expedícia do 8 dní13,87 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €
Podobný tovar
TURSI podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, otočný prepínač, čierna mat TI043B
expedícia do 8 dní173,98 €
Pri platbe vopred iba 165,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SOLARIS stojanková bidetová batéria bez výpuste, chróm / čierna mat WD003CB
expedícia do 8 dní115,31 €
Pri platbe vopred iba 107,00 €
PAX stojanková bidetová batéria bez výpuste, čierna mat XA03/15
expedícia do 8 dní127,72 €
Pri platbe vopred iba 121,00 €

