ULTRAMIX podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, otočný prepínač, chróm UT043
ULTRAMIX podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, otočný prepínač, chróm UT043
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT043 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 190 mm |
| Výška | 190 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Ostatní | Dvoucestné |
| Hmotnost / ks | 3.1420 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913987953 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
AMY sprchová súprava, posuvný držiak, 890mm, chróm 1202-20
expedícia do 8 dní62,62 €
Pri platbe vopred iba 59,00 €
Držiak sprchy okrúhly, otočný, s vyústením, chróm SG201
expedícia do 8 dní42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Mohlo by vás zaujímať
LINDO "U" organizér 372x36x323mm, plast, antracit LD001
expedícia do 8 dní21,00 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
Police ku galerke, vrátane uchytenia, 60cm, chróm SH060
expedícia do 8 dní20,63 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
BELLA držiak uterákov na bok skrinky 250mm, chróm FA115
expedícia do 8 dní35,40 €
Pri platbe vopred iba 34,00 €

