FORATA podomietková sprchová batéria, 1 výstup, biela mat FT041/14
FORATA podomietková sprchová batéria, 1 výstup, biela mat FT041/14
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-FT041/14 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | FORATA |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 100 mm |
| Výška | 155 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | Jednocestné |
| Hmotnost / ks | 1.2960 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913931352 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
.
| Farba batérie | bílá |
Príslušenstvo
261,15 €
Pri platbe vopred iba 248,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Držiak sprchy okrúhly, pevný, s vyústením, biela mat SG203BI
expedícia do 8 dní42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Hlavová sprcha, priemer 300 mm, biela mat SF414
expedícia do 8 dní291,39 €
Pri platbe vopred iba 276,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Mist-F Duo skladací sprchovací kút pravý 100 x 115 cm, priehľadný, chróm - 8A6-100L-115P-01-00
expedícia do 10 dní535,96 €
Sprchovací kút Mexen Mist-H L Duo s pravými pántami 100 x 115 cm, priehľadný, zlatý - 8A5L-100L-115P-50-00
expedícia do 10 dní571,29 €
Sprchovací kút Mexen Mist-H Duo s pravými pántami 100 x 115 cm, priehľadný, zlatý - 8A5-100L-115P-50-00
expedícia do 10 dní541,85 €

