Hlavová sprcha, priemer 300 mm, biela mat SF414
Hlavová sprcha, priemer 300 mm, biela mat SF414
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SF414 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Priemer zátky | 300 mm |
| Výška | 8 mm |
| Farba | Biela mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | 1 cesta |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Výbava | AntiCalc |
| Hmotnosť / ks | 1.6000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913928444 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
Príslušenstvo
2,94 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Obmedzovač prietoku vody do hlavovej sprchy, 12L/min MS700
expedícia do 8 dní1,50 €
Pri platbe vopred iba 1,00 €
Sprchové ramienko okrúhle, 400 mm, biela mat BR514
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Hlavová sprcha štvorec 216x216 mm, ABS/chróm SK816
expedícia do 8 dní35,23 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €
Hlavová sprcha, 205x305mm, ABS/čierna mat SK152B
expedícia do 8 dní58,71 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
SLIM hlavová sprcha, kruh 300mm, leštená nerez MS573
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €

