SPY podomietková sprchová batéria, 1 výstup, biela mat PY41/14
SPY podomietková sprchová batéria, 1 výstup, biela mat PY41/14
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PY41/14 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SPY |
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 155 mm |
| Farba | Biela mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výbava | Jednocestné |
| Hmotnosť / ks | 1.2960 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913847790 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | bílá |
Príslušenstvo
119,03 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
SPY podomietková umývadlová batéria, biela mat PY08/14
na objednávku391,00 €
Pri platbe vopred iba 371,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Kúpeľňová skrinka Mexen Orio 70 cm s umývadlom Vela, 1 zásuvka, matná biela - 91A10-07023-1-BF01-W23M01
expedícia do 10 dní323,93 €
Čelo Mexen Orio pre korpus kúpeľňovej skrinky 70 x 20 cm, matný grafit - 91A10-0700-235-1-66
expedícia do 10 dní33,98 €
Aqualine ZOJA umývadlová skrinka 61,5x74x32cm, 2x dvierka, 1x zásuvka, biela 51065A
expedícia do 8 dní135,34 €
Pri platbe vopred iba 129,00 €

