KIRKÉ WHITE stojanková bidetová batéria s výpustou, biela páčka, chróm KI03BC
KIRKÉ WHITE stojanková bidetová batéria s výpustou, biela páčka, chróm KI03BC
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KI03BC |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | KIRKÉ WHITE |
| Výška | 182 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 42 mm |
| Výbava | S výpustí |
| Hmotnosť / ks | 2.1400 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913838910 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Bidetový sifón 1'1/4, odpad 32mm, chróm 9601
expedícia do 8 dní37,00 €
Pri platbe vopred iba 35,00 €
24,55 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
ARCO rohový ventil A-80 1/2"x3/8", anticalc, chróm, pár NOV76MAC
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PRIORI keramické umývadlo na dosku, priemer 41 cm, modrá/hnedá PI033
expedícia do 8 dní157,61 €
Pri platbe vopred iba 150,00 €
260,44 €
Pri platbe vopred iba 247,00 €
476,40 €
Pri platbe vopred iba 452,00 €

