KOMPATTO dávkovač tekutého mydla 600ml, biela A87111
KOMPATTO dávkovač tekutého mydla 600ml, biela A87111
| Výrobca: | Výrobca: MARPLAST |
| Kód: | Kód: UBC-A87111 |
- Uzamykatelný na klíč
Vlastnosti
| Značka | MARPLAST |
|---|---|
| Rozměr | 111x229x115 mm |
| Šířka | 111 mm |
| Výška | 229 mm |
| Hloubka | 115 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Vrtání |
| Objem dávkovače | 600 ml |
| Hmotnost / ks | 0.7300 kg |
| Balení | 1 ks |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | bílá |
Mohlo by vás zaujímať
SKIN dávkovač tekutého mydla 500ml, ABS, biela A91201
expedícia do 8 dní38,78 €
Pri platbe vopred iba 37,00 €
MARPLAST dávkovač tekutého mydla 800ml, biela 562
expedícia do 8 dní35,04 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €
SKIN dávkovač penového mydla 500ml, čierna A91423BM
expedícia do 8 dní59,77 €
Pri platbe vopred iba 57,00 €

