SHOWER SMALL dvojitý dávkovač tekutého mydla, 2x170ml, biela A94601 58282
SHOWER SMALL dvojitý dávkovač tekutého mydla, 2x170ml, biela A94601 58282
| Výrobca: | Výrobca: MARPLAST |
| Kód: | Kód: UBC-A94601 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Okénko pro kontrolu objemu mýdla
Vlastnosti
| Značka | MARPLAST |
|---|---|
| Rozměr | 112x150x75 mm |
| Šířka | 112 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hloubka | 75 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Objem dávkovače | 340 ml |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 0.4580 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8020090101076 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
Mohlo by vás zaujímať
SKIN dávkovač tekutého mydla 500ml, ABS, piesková A91201SD
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
SKIN dávkovač tekutého mydla 1000ml, ABS, piesková A91101SD
expedícia do 8 dní56,57 €
Pri platbe vopred iba 54,00 €
MARPLAST dávkovač tekutého mydla 1200ml, biela A54201SP
expedícia do 8 dní33,44 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €

