KORIN STRIP zrkadlo s LED osvetlením 60x70x12cm KO390S
KORIN STRIP zrkadlo s LED osvetlením 60x70x12cm KO390S
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-KO390S |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | KORIN |
| Rozměr | 60x70x12 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 700 mm |
| Barva rámu | Bílá |
| Materiál | MDF/lamino |
| Typ zrcadla | Zrcadla s osvětlením, Zrcadla s policí |
| Tvar | Obdélník |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Příkon | 6.00 W |
| Barva LED | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Svítivost | 350 lm |
| Životnost (LED) | 20000 hod. |
| Hmotnost / ks | 7.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913947445 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | nepřiřazena |
| Odtieň drezu | bílá |
Príslušenstvo
230,91 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Velar sprchovací kút 150x90 cm, priehľadná, šedá kartáčovaná 871-150-090-01-66
expedícia do 10 dní567,65 €
DRAGON BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1500x900mm L/P varianta GD4615B-02
expedícia do 8 dní867,59 €
Pri platbe vopred iba 801,00 €
Posuvný sprchovací kút Mexen Velar 150 x 90 cm, matná, ružové zlato - 871-150-090-31-60
expedícia do 10 dní586,04 €

