Krycia rozeta obdĺžniková na pripojenie TWIN, zlato mat
Krycia rozeta obdĺžniková na pripojenie TWIN, zlato mat
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CP7135GM |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 120x70 mm |
| Šířka | 120 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hloubka | 10 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Hmotnost / ks | 0.1400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913991370 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by vás zaujímať
49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
Set krycích roziet hranatých, brúsená nerez CP812
na objednávku85,03 €
Pri platbe vopred iba 81,00 €

