KUBE X keramické umývadlo 100x47cm, bez otvoru, čierna mat 9423026
KUBE X keramické umývadlo 100x47cm, bez otvoru, čierna mat 9423026
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9423026 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| Rozměr | 100x16x47 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 28.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590018392 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | černá |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Drážkovaná predná strana Mexen Rivel pre korpus kúpeľňové skrinky 35 x 160 cm, dub - 91A21-1600-300-1-81
expedícia do 10 dní101,73 €
Korpus umývadlovej skrinky Mexen Box-A 35 cm, matne šedá - 91AX1-0350-470-1-62
expedícia do 10 dní117,79 €
Aqualine ZOJA umývadlová skrinka 39,5x50x22cm, biela 51049A
expedícia do 8 dní60,61 €
Pri platbe vopred iba 58,00 €


