KUBE X keramické umývadlo 120x47cm, biela Extra Glaze 9424111
KUBE X keramické umývadlo 120x47cm, biela Extra Glaze 9424111
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9424111 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Séria | KUBE X |
| Rozmer | 120x13x47 cm |
| Šírka | 1200 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hĺbka | 470 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Výbava | Držiak uteráka - doplnková výbava, ExtraGlaze |
| Hmotnosť / ks | 30.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8032937824703 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Kioto Sprchová zástena 140 x 90 cm, priehľadná, zlatá - 800-140-202-50-00-090
expedícia do 10 dní471,17 €
Mexen Kioto Sprchová zástena 140 x 120 x 30 cm, priehľadná, strieborná - 800-140-120-221-95-00-030
expedícia do 10 dní556,59 €
Mexen Kioto Sprchová zástena 140 x 120 x 40 cm, čierny rám, kartáčované zlato - 800-140-120-221-55-70-040
expedícia do 10 dní612,52 €


