KUBE X keramické umývadlo 40x23cm, bez otvoru, pravé/ľavé, creta mat 9484008
KUBE X keramické umývadlo 40x23cm, bez otvoru, pravé/ľavé, creta mat 9484008
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9484008 |
Dostupnosť:
na objednávku
- Pravo/levá instalace - otvory pro uchycení jsou předpřipravené. Dle výběru strany uchycení je nutné je prorazit.
- Standardně dodáváno bez otvoru pro baterii. Otvor je předpřipraven a v případě potřeby stačí vyklepnout glazuru.
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| Rozměr | 40x12x23 cm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 230 mm |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 7.9500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590017067 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | hnědá |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
ULTRAMIX podomietková dvojprvková umývadlová batéria, hubica 10cm, chróm
expedícia do 8 dní242,59 €
17,26 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 1100x800mm, rohový vstup, číre sklo GT2280-11C-CH
expedícia do 8 dní864,46 €
Pri platbe vopred iba 799,00 €
Sprchovací kút Mexen Mist-H Duo s pravými pántami 80 x 110 cm, priehľadný, kartáčovaná meď - 8A5-080L-110P-65-00
expedícia do 10 dní509,47 €
Mexen Velar L posuvný sprchovací kút 110 x 80 cm, matná, čierna - 871-110-080-33-70
expedícia do 10 dní491,80 €


