KUBE X keramické umývadlo 45x35cm, brúsená spodná hrana, bez otvoru, biela mat 94859009
KUBE X keramické umývadlo 45x35cm, brúsená spodná hrana, bez otvoru, biela mat 94859009
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-94859009 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| Rozměr | 45x15x35 cm |
| Šířka | 450 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hloubka | 350 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 11.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590016138 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
124,17 €
Pri platbe vopred iba 118,00 €
Mohlo by vás zaujímať
504,87 €
Pri platbe vopred iba 479,00 €
494,19 €
Pri platbe vopred iba 469,00 €
KUBE X keramické umývadlo na dosku, 50x37 cm, biela ExtraGlaze 942911
expedícia do 8 dní234,46 €
Pri platbe vopred iba 222,00 €


