KUBE X keramické umývadlo 50x25 cm, pravé/ľavé, čierna mat 9486126
KUBE X keramické umývadlo 50x25 cm, pravé/ľavé, čierna mat 9486126
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9486126 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Séria | KUBE X |
| Rozmer | 50x12x25 cm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hĺbka | 250 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky, Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadielko (malé) |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 9.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8056590013717 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | černá |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.10-55mm, čierna CV1002B
expedícia do 8 dní22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
17,26 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
Mohlo by vás zaujímať
69,77 €
Pri platbe vopred iba 63,00 €
238,22 €


