KUBE X keramické umývadlo 50x25cm, bez otvoru, pravé/ľavé, biela ExtraGlaze 9486011
KUBE X keramické umývadlo 50x25cm, bez otvoru, pravé/ľavé, biela ExtraGlaze 9486011
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9486011 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Levá/pravá instalace - otvory pro uchycení jsou předpřipravené. Dle výběru strany uchycení je nutné je prorazit.
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X |
| Rozměr | 50x12x25 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 250 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 9.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8032937826585 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
60,13 €
Pri platbe vopred iba 57,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
GSI umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, hr.5-65 mm, keramická krytka, biela lesk PVC11
expedícia do 8 dní60,13 €
Pri platbe vopred iba 57,00 €
134,84 €
Pri platbe vopred iba 128,00 €
17,26 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ORBIT-E elektrické vykurovacie teleso oblé 450x960 mm, 300W, biela ILEO94T
expedícia do 8 dní136,85 €
Pri platbe vopred iba 130,00 €
Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, biely - W102-1200-600-2600-20
expedícia do 10 dní165,45 €


