KUBE X keramické umývadlo 50x25cm, bez otvoru, pravé/ľavé, biela mat 9486009
KUBE X keramické umývadlo 50x25cm, bez otvoru, pravé/ľavé, biela mat 9486009
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9486009 |
Dostupnosť:
na objednávku
- Levá/pravá instalace - otvory pro uchycení jsou předpřipravené. Dle výběru strany uchycení je nutné je prorazit.
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| Rozměr | 50x12x25 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 250 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 9.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8032937814537 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Neuzatvárateľná výpusť, mosadz/keramická zátka, biela mat PVC09
expedícia do 8 dní81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
134,84 €
Pri platbe vopred iba 128,00 €
17,26 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Flat CVF22 radiátor 400x1000, spod. príp., 1138 W, biely W622F-040-100-00
expedícia do 10 dní186,15 €
Oceľové vykurovacie teleso Mexen Flat CVF22 400x400, spod. príp., 455 W, biela W622F-040-040-00
expedícia do 10 dní113,44 €
Oceľový radiátor Mexen Flat CVF22 400x500, spod. príp., 569 W, čierny W622F-040-050-70
na objednávku160,69 €


