KUBE X keramické umývadlo 50x47cm, brúsená spodná hrana, 3 otvory, čierna mat 94309326
KUBE X keramické umývadlo 50x47cm, brúsená spodná hrana, 3 otvory, čierna mat 94309326
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-94309326 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| Rozměr | 50x16x47 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 3 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 17.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015160882 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | černá |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
TURSI trojprvková stojanková umývadlová batéria bez výpuste, chróm TI017
expedícia do 8 dní426,59 €
Pri platbe vopred iba 405,00 €
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
Mohlo by vás zaujímať
227,45 €
196,33 €


