KUBE X keramické umývadlo 60x37cm, bez otvoru, biela ExtraGlaze 9454011
KUBE X keramické umývadlo 60x37cm, bez otvoru, biela ExtraGlaze 9454011
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9454011 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X |
| Rozměr | 60x16x37 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 370 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 15.2600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590017180 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Mohlo by vás zaujímať
NORM keramické umývadlo 60x18x40 cm, biela ExtraGlaze 8636111
expedícia do 8 dní195,32 €
Pri platbe vopred iba 185,00 €
KUBE X keramické umývadlo 60x47cm, brúsená spodná hrana, 3 otvory, čierna mat 94319326
na objednávku444,37 €
Pri platbe vopred iba 422,00 €
NUBES keramické umývadlo 60x40cm, brúsená spodná hrana, 3 otvory biela ExtraGlaze 96839311
na objednávku302,06 €
Pri platbe vopred iba 287,00 €


