KUBE X keramické umývadlo 60x47cm, s odkladacou plochou vľavo, biela ExtraGlaze 9439111
KUBE X keramické umývadlo 60x47cm, s odkladacou plochou vľavo, biela ExtraGlaze 9439111
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9439111 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X |
| Rozměr | 60x16x47 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 18.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015161858 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Mohlo by vás zaujímať
NORM keramické umývadlo 60x18x40 cm, biela ExtraGlaze 8636111
expedícia do 8 dní195,32 €
Pri platbe vopred iba 185,00 €
408,79 €
Pri platbe vopred iba 388,00 €
238,02 €
Pri platbe vopred iba 226,00 €


