KUBE X keramické umývadlo 60x47cm, s odkladacou plochou vpravo, bez otvoru biela mat 9438009
KUBE X keramické umývadlo 60x47cm, s odkladacou plochou vpravo, bez otvoru biela mat 9438009
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9438009 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| Rozměr | 60x16x47 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 18.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015164880 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Oceľový radiátor Mexen Flat CF33 600x1200, boč. príp., 2641 W, antracit W433F-060-120-66
na objednávku419,54 €
Mexen Flat CF33 radiátor 600x1800, bočné pripojenie, 3961 W, biely W433F-060-180-00
expedícia do 10 dní446,42 €


