KUBE X keramické umývadlo 80x47cm, bez otvoru, biela ExtraGlaze 9422011
KUBE X keramické umývadlo 80x47cm, bez otvoru, biela ExtraGlaze 9422011
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9422011 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X |
| Rozměr | 80x16x47 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 24.1000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8032937829753 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mereo Viana drezová batéria stojanková s ramienkom nad pákou, výška 306 mm M-CBE20103
expedícia do 8 dní93,14 €
Pri platbe vopred iba 92,00 €
Mereo Dita drezová batéria stojanková s ramienkom nad pákou M-CBE20103D
expedícia do 8 dní92,70 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €


