KUBE X keramické umývadlo 80x47cm, s odkladacou plochou vpravo, 3 otvory, biela 9456311
KUBE X keramické umývadlo 80x47cm, s odkladacou plochou vpravo, 3 otvory, biela 9456311
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9456311 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X |
| Rozměr | 80x16x47 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 3 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 21.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590017951 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
519,08 €
Pri platbe vopred iba 492,00 €
42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Mohlo by vás zaujímať
312,74 €
Pri platbe vopred iba 297,00 €
753,90 €
Pri platbe vopred iba 715,00 €
334,08 €
Pri platbe vopred iba 317,00 €


