KUBE X keramické umývadlo 80x47cm, s odkladacou plochou vpravo, 3 otvory, biela 94569311
KUBE X keramické umývadlo 80x47cm, s odkladacou plochou vpravo, 3 otvory, biela 94569311
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-94569311 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X |
| Rozměr | 80x16x47 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 3 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 21.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015161001 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
GSI umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, keramická zátka, biela PCS11
expedícia do 8 dní74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
Mohlo by vás zaujímať
312,74 €
Pri platbe vopred iba 297,00 €
NORM keramické umývadlo 80x50 cm, oblé, biela ExtraGlaze 8644111
expedícia do 8 dní291,39 €
Pri platbe vopred iba 276,00 €
NORM keramické umývadlo 70x18x40 cm, biela ExtraGlaze 8637111
expedícia do 8 dní227,34 €
Pri platbe vopred iba 216,00 €


