TURSI trojprvková stojanková umývadlová batéria bez výpuste, chróm TI017
TURSI trojprvková stojanková umývadlová batéria bez výpuste, chróm TI017
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TI017 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | TURSI |
| 3D model | ANO |
| Hloubka | 200 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Kohoutek |
| Výška výtoku | 135 mm |
| Ostatní | Tříprvková baterie |
| Hmotnost / ks | 2.1400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913975400 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
440,82 €
Pri platbe vopred iba 418,00 €
437,27 €
Pri platbe vopred iba 415,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TREOS skrinka spodná dvierková 35x53x50, 5cm, pravá/ľavá, biela mat (TS035) TS035-3131
na objednávku245,14 €
Pri platbe vopred iba 233,00 €

