NUBES keramické umývadlo 100x50cm, 3 otvory, biela ExtraGlaze 9651311
NUBES keramické umývadlo 100x50cm, 3 otvory, biela ExtraGlaze 9651311
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9651311 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES |
| Rozměr | 100x19x50 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 3 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 28.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590018729 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
NUBES čelný držiak uterákov 100cm, chróm PANB100
na objednávku195,32 €
Pri platbe vopred iba 185,00 €
NUBES čelný držiak uterákov 100cm, čierna PANB100N
na objednávku202,45 €
Pri platbe vopred iba 192,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Kúpeľňový set ELLA 80, biela KSET-022 KSET-022
na objednávku1 122,52 €
Pri platbe vopred iba 1 037,00 €


