NUBES keramické umývadlo 100x50cm, s odkladacou plochou vpravo, čierna mat
NUBES keramické umývadlo 100x50cm, s odkladacou plochou vpravo, čierna mat
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9627126 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100x19x50 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 34.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8057729353810 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | černá |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
NUBES čelný držiak uterákov 100cm, čierna PANB100N
na objednávku202,45 €
Pri platbe vopred iba 192,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, okrúhly, čierna mat SI515
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Neuzatvárateľná výpusť, mosadz/keramická zátka, čierna mat PVC26
expedícia do 8 dní81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
Mohlo by vás zaujímať
194,04 €
SPY podomietková umývadlová batéria, zlato PY08/17
expedícia do 8 dní544,00 €
Pri platbe vopred iba 516,00 €

