NUBES keramické umývadlo 100x50cm, brúsená hrana, bez otvoru, biela ExtraGlaze 96519011
NUBES keramické umývadlo 100x50cm, brúsená hrana, bez otvoru, biela ExtraGlaze 96519011
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-96519011 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES |
| Rozměr | 100x19x50 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 28.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015161216 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
GSI umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, keramická zátka, biela PCS11
expedícia do 8 dní74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
885,55 €
Pri platbe vopred iba 840,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PURA keramické umývadlo Slim 82x46cm, biela mat 8885109
na objednávku455,05 €
Pri platbe vopred iba 432,00 €
462,16 €
Pri platbe vopred iba 438,00 €
NORM keramické umývadlo 100x52 cm, oblé, biela ExtraGlaze 8643111
expedícia do 8 dní337,64 €
Pri platbe vopred iba 320,00 €


