KUBE X keramické umývadlo 100x47cm, biela mat 9423109
KUBE X keramické umývadlo 100x47cm, biela mat 9423109
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9423109 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| Rozměr | 100x16x47 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 28.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8032937819259 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Kioto+ Sprchová zástena s poličkou 80 x 200 cm, biely vzor, chróm - 800-080-121-01-85
expedícia do 10 dní232,85 €
Mexen Kioto L Walk-in sprchová stena 80x200 cm, zrkadlo, kartáčovaná meď 800-080-103-65-50
expedícia do 10 dní270,12 €
Mexen Kioto Walk-in sprchová stena 80x200, transp. 8, šedá kefa. 800-080-101-66-00
expedícia do 10 dní180,07 €


