KUBE X keramické umývadlo na dosku, priemer 40cm, čierna mat 942626
KUBE X keramické umývadlo na dosku, priemer 40cm, čierna mat 942626
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-942626 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| Rozměr | 40x13 cm |
| Průměr | 400 mm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Balení neobsahuje | Výpust |
| Hmotnost / ks | 8.3300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590012635 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | černá |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, okrúhly, čierna mat SI515
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Mohlo by vás zaujímať
501,30 €
Pri platbe vopred iba 476,00 €
KUBE X keramické umývadlo na dosku, priemer 40cm, biela ExtraGlaze 942611
expedícia do 8 dní234,46 €
Pri platbe vopred iba 222,00 €
PURA umývadlo na dosku priemer 42 cm, agave mat 885104
na objednávku494,19 €
Pri platbe vopred iba 469,00 €


