KUBE X keramické umývadlo na dosku, priemer 45cm, cenere mat 942717
KUBE X keramické umývadlo na dosku, priemer 45cm, cenere mat 942717
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-942717 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| Rozměr | 45x13 cm |
| Průměr | 450 mm |
| Šířka | 450 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hloubka | 450 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 9.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590010341 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | šedá |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Neuzatvárateľná výpusť, mosadz/keramická zátka, cenere mat PVC17
expedícia do 8 dní81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
Mohlo by vás zaujímať
1 295,13 €
Pri platbe vopred iba 1 196,00 €
ULTRASAN umývadlová batéria do podlahy, chróm UT016V
na objednávku1 013,11 €
Pri platbe vopred iba 936,00 €


