KUBE X keramické umývadlo na dosku, priemer 45cm, čierna mat 942726
KUBE X keramické umývadlo na dosku, priemer 45cm, čierna mat 942726
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-942726 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| Rozměr | 45x13 cm |
| Průměr | 450 mm |
| Šířka | 450 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hloubka | 450 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 9.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590012093 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | černá |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Neuzatvárateľná výpusť, mosadz/keramická zátka, čierna mat PVC26
expedícia do 8 dní81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Mohlo by vás zaujímať
519,08 €
Pri platbe vopred iba 492,00 €
437,27 €
Pri platbe vopred iba 415,00 €
504,87 €
Pri platbe vopred iba 479,00 €


