KUBE X keramické umývadlo polozápustné 55x47 cm, biela ExtraGlaze 9434111
KUBE X keramické umývadlo polozápustné 55x47 cm, biela ExtraGlaze 9434111
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9434111 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Séria | KUBE X |
| Rozmer | 55x13x47 cm |
| Šírka | 550 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hĺbka | 470 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Polozápustné |
| Typ umývadla | Zápustné umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnosť / ks | 17.2100 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8056590015360 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
GSI umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, keramická zátka, biela PCS11
expedícia do 8 dní74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Splachovacie tlačidlo Mexen Tex 05 nerezová oceľ, matná čierna - 6105-02
expedícia do 10 dní47,16 €


