KUBE X závesná WC misa, Swirlflush, 36x55cm, biela dual-mat 941509
KUBE X závesná WC misa, Swirlflush, 36x55cm, biela dual-mat 941509
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-941509 |
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| Rozměr | 36x55 cm |
| Šířka | 360 mm |
| Hloubka | 550 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Swirlflush |
| Objem splachovací vody | Splachování 3 l, Splachování 4,5 l |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Skryté uchycení, DualGlaze |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost / ks | 25.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590010402 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Typ oplachu | Vírové |
| Dĺžka klozetu | nad 51cm |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
173,98 €
Pri platbe vopred iba 165,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
WC sedátko SLIM soft close, duroplast, biela mat/chróm MS86CSN09
expedícia do 8 dní230,91 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
173,98 €
Pri platbe vopred iba 165,00 €
Podobný tovar
PURA závesná WC misa, Swirlflush, 55x36 cm, biela dual-mat 881509
expedícia do 8 dní707,66 €
Pri platbe vopred iba 671,00 €
622,27 €
Pri platbe vopred iba 590,00 €


