Kúpeľňový set FILENA 120, biela mat KSET-061 KSET-061
Kúpeľňový set FILENA 120, biela mat KSET-061 KSET-061
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KSET-061 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 1200 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | MDF/dýha |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Typ zrcadla | Zrcadla podsvícená, Zrcadla s policí |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Příkon | 9.60 W |
| Barva LED | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Životnost (LED) | 50000 hod. |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Hmotnost / set | 65.1800 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913953804 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ montáže | závěsné |
Príslušenstvo
7,65 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
URBINO umývadlový sifón šetriaci miesto s Click Clack, 5/4", odpad 32, biela 151.133.0
expedícia do 8 dní26,84 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
SPY stojanková umývadlová batéria bez výpuste, chróm PY02
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
Mohlo by vás zaujímať
93,60 €

