Kúpeľňový set LATUS X 40, dub strieborný KSET-077 KSET-077
Kúpeľňový set LATUS X 40, dub strieborný KSET-077 KSET-077
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KSET-077 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 400 mm |
| Barva | Šedá |
| Dekor | Dub stříbrný |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Typ zrcadla | Zrcadla v rámu |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Výbava | Zpomalovací panty, Ochrana proti korozi |
| Hmotnost / set | 24.4900 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913954085 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | 301 - 400 mm |
Doporučujeme přikoupit
X-ROUND dávkovač mydla MINI 200ml, chróm (104109102) XR103
expedícia do 8 dní58,34 €
Pri platbe vopred iba 55,00 €
Umývadlový sifón 1"1/4, nízky, DN40, biela 151.125.0
expedícia do 8 dní6,30 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
SMALL stojanková umývadlová batéria bez výpuste, 139 mm, chróm SM06
expedícia do 8 dní67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
Mohlo by vás zaujímať
RETRO skrinka rohová 60x120x47cm, buk, ľavá 1701
na objednávku1 271,57 €
Pri platbe vopred iba 1 206,00 €
183,59 €
Pri platbe vopred iba 174,00 €
1 994,97 €
Pri platbe vopred iba 1 843,00 €


