Kúpeľňový set NIRONA 85, dub mocca KSET-062 KSET-062
Kúpeľňový set NIRONA 85, dub mocca KSET-062 KSET-062
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KSET-062 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 830 mm |
| Barva | Béžová |
| Dekor | Dub Mocca |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Typ zrcadla | Zrcadla podsvícená |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Barva LED | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Svítivost | 1596 lm |
| Životnost (LED) | 30000 hod. |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání, Ochrana proti korozi |
| Hmotnost / set | 54.7200 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913953781 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ montáže | závěsné |
Príslušenstvo
2,94 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
LUCY dávkovač mydla na postavenie, keramika LY80
expedícia do 8 dní17,26 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
ARCO rohový ventil A-80 1/2"x3/8" s filtrom, anticalc, chróm 02402MAC
expedícia do 8 dní9,96 €
Pri platbe vopred iba 9,00 €
LATUS stojanková umývadlová batéria bez výpuste, chróm
expedícia do 8 dní134,84 €
Pri platbe vopred iba 128,00 €
Mohlo by vás zaujímať
1 202,39 €
LARITA um. skrinka 56x65x48cm, dub graphite LA060
na objednávku853,52 €
Pri platbe vopred iba 810,00 €
1 275,13 €
Pri platbe vopred iba 1 210,00 €

