Kúpeľňový set ODETTA 100, brest bardini KSET-059 KSET-059
Kúpeľňový set ODETTA 100, brest bardini KSET-059 KSET-059
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KSET-059 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 960 mm |
| Barva | Béžová |
| Dekor | Jilm bardini |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Typ zrcadla | Zrcadla podsvícená, Zrcadla v rámu |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Barva LED | Teplá bílá (2 800 - 3 000 K) |
| Svítivost | 4320 lm |
| Životnost (LED) | 30000 hod. |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání, Ochrana proti korozi |
| Hmotnost / set | 80.2500 kg |
| Balení | 5 ks |
| EAN | 8590913953545 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
Príslušenstvo
7,65 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
SPY stojanková umývadlová batéria bez výpuste, čierna mat PY02/15
expedícia do 8 dní191,77 €
Pri platbe vopred iba 182,00 €
MURALES nábytkový sifón šetriaci miesto, 1"1/4, odpad 32mm, biela 151.032.0
expedícia do 8 dní21,06 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
PIRENEI držiak kefiek, čierna matná / sklo satin PI1014
expedícia do 8 dní38,78 €
Pri platbe vopred iba 37,00 €
Mohlo by vás zaujímať
24,55 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
550,07 €
Pri platbe vopred iba 513,00 €


