SKA konzola pod umývadlo/dosku 100x22x51cm, čierna mat
SKA konzola pod umývadlo/dosku 100x22x51cm, čierna mat
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SKA810 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Součástí balení jsou kotevní šrouby do zdi a krytky v barvě konstrukce.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SKA Industrial |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100x22x51 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 220 mm |
| Hloubka | 510 mm |
| Barva | Černá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Ocel |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 5.4800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913125140 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
ARECA umývadlo, liaty mramor, 101x51, 5cm, pravé, biela AC101R
expedícia do 8 dní209,56 €
Pri platbe vopred iba 199,00 €
ARECA umývadlo, liaty mramor, 101x51, 5cm, ľavé, biela AC101L
expedícia do 8 dní209,56 €
Pri platbe vopred iba 199,00 €
Mohlo by vás zaujímať
BRAND umývadlová skrinka 71x86x51cm, morený smrek BA701
na objednávku1 269,79 €
Pri platbe vopred iba 1 205,00 €

