Kúpeľňový set PUNO 60, čierna mat KSET-035 KSET-035
Kúpeľňový set PUNO 60, čierna mat KSET-035 KSET-035
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KSET-035 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 600 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Ocel |
| Instalace | K postavení |
| Typ skříňky | Otevřená |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Typ zrcadla | Zrcadla podsvícená |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Příkon | 28.00 W |
| Barva LED | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Svítivost | 2350 lm |
| Životnost (LED) | 50000 hod. |
| Hmotnost / set | 24.1860 kg |
| Balení | 4 ks |
| EAN | 8590913952821 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ zatvárania | otevřené |
| Typ montáže | závěsné |
Príslušenstvo
7,65 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
24,55 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €


