Kúpeľňový set THEIA 60, biela KSET-068 KSET-068
Kúpeľňový set THEIA 60, biela KSET-068 KSET-068
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KSET-068 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 600 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Typ zrcadla | Zrcadla s osvětlením |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Barva LED | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Svítivost | 1596 lm |
| Životnost (LED) | 30000 hod. |
| Výbava | Zpomalovací panty, Ochrana proti korozi |
| Hmotnost / set | 62.9200 kg |
| Balení | 4 ks |
| EAN | 8590913953859 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
LOUNGE dávkovač mydla na postavenie, chróm 545513
expedícia do 8 dní62,43 €
Pri platbe vopred iba 59,00 €
ARCO rohový ventil A-80 1/2"x3/8" s filtrom, anticalc, chróm 02402MAC
expedícia do 8 dní9,96 €
Pri platbe vopred iba 9,00 €


