LOUNGE mydlenka na postavenie, chróm 545113
LOUNGE mydlenka na postavenie, chróm 545113
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-545113 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | LOUNGE |
| Rozmer | 118x50x118 mm |
| Šírka | 118 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hĺbka | 118 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz, Sklo |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.4580 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341180761 |
| Taric | 70139900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | chrom |
Mohlo by vás zaujímať
ESCA univerzálna vzpera 2000mm, biela mat ES7234
expedícia do 8 dní108,92 €
Pri platbe vopred iba 101,00 €
ANTIQUE vzpera k zástenám 400mm, bronz GQV220
expedícia do 8 dní131,82 €
Pri platbe vopred iba 123,00 €
94,10 €
Pri platbe vopred iba 87,00 €


