Kúpeľňový set VIERA 100, dub alabama / biela mat KSET-036 KSET-036
Kúpeľňový set VIERA 100, dub alabama / biela mat KSET-036 KSET-036
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KSET-036 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 1000 mm |
| Barva | Bílá mat, Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Materiál | DTDL, Solid Surface |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Typ zrcadla | Zrcadla podsvícená |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Barva LED | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Svítivost | 2250 lm |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání, Ochrana proti korozi |
| Hmotnost / set | 74.9820 kg |
| Balení | 4 ks |
| EAN | 8590913952838 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
Príslušenstvo
7,65 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil s rozetou, okrúhly, 1/2'x 3/8', čierna mat SL015
expedícia do 8 dní25,26 €
Pri platbe vopred iba 24,00 €
ESPACE skrinka 50x172x32cm, 2x dvierka, ľavá/pravá, dub alabama ESC450-2222
expedícia do 8 dní431,91 €
Pri platbe vopred iba 410,00 €
ESPACE skrinka 35x172x32cm, 2x dvierka, ľavá/pravá, dub alabama ESC230-2222
expedícia do 8 dní384,97 €
Pri platbe vopred iba 365,00 €
Mohlo by vás zaujímať
43,76 €
Pri platbe vopred iba 42,00 €
6,14 €
439,95 €
Pri platbe vopred iba 411,00 €


