KVANTA umývadlo, liaty mramor, 50x40cm, biela KV050
KVANTA umývadlo, liaty mramor, 50x40cm, biela KV050
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KV050 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 50x40 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 12.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913956140 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PSH 150 Universal EL oceľ.smalt.nádrž 150 l, 2/3 kW, vert./horiz., elektrón. reg. 231154
na objednávku609,88 €


