LARA keramická nádržka pre WC kombi, čierna mat LR410-00SM00E-0000
LARA keramická nádržka pre WC kombi, čierna mat LR410-00SM00E-0000
| Výrobca: | Výrobca: CREAVIT |
| Kód: | Kód: UBC-LR410-00SM00E-0000 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | CREAVIT |
|---|---|
| Rozmer | 37x40x13,5 cm |
| Šírka | 370 mm |
| Výška | 400 mm |
| Hĺbka | 135 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Keramika |
| Hmotnosť / ks | 12.0000 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8698531164012 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | černá |
| Prevedenie klozetu | nádržka |
Doporučujeme přikoupit
Splachovací a napúšťací mechanizmus so STOP tlačidlom IT5030
expedícia do 8 dní45,89 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
LARA WC misa pre kombi, spodný/zadný odpad, čierna mat LR360-11SM00E-0000
expedícia do 8 dní232,32 €
Pri platbe vopred iba 220,00 €
LARA WC sedátko, SLIM, Soft Close, čierna mat KC1603.01
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €

