LARA WC misa pre kombi, spodný/zadný odpad, čierna mat LR360-11SM00E-0000
LARA WC misa pre kombi, spodný/zadný odpad, čierna mat LR360-11SM00E-0000
| Výrobca: | Výrobca: CREAVIT |
| Kód: | Kód: UBC-LR360-11SM00E-0000 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | CREAVIT |
|---|---|
| Rozmer | 35x39,4x63,8 cm |
| Šírka | 350 mm |
| Výška | 394 mm |
| Hĺbka | 638 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Keramika |
| Výbava | Odpad spodný, Odpad zadný |
| Hmotnosť / ks | 28.5300 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8698531164005 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ oplachu | Klasický |
| Farba keramiky | černá |
| Prevedenie klozetu | mísa |
| Typ odpadu | vario |
Príslušenstvo
141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
LARA WC sedátko, SLIM, Soft Close, čierna mat KC1603.01
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
Splachovací a napúšťací mechanizmus so STOP tlačidlom IT5030
expedícia do 8 dní45,89 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
LARA keramická nádržka pre WC kombi, čierna mat LR410-00SM00E-0000
expedícia do 8 dní123,11 €
Pri platbe vopred iba 117,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Cornelia umývadlo na dosku 50 x 37 cm, tmavo zelená matná - 21885047
expedícia do 10 dní132,96 €
Mexen Akra sklenené umývadlo na dosku 46 x 33 cm, transparentné - 24024600
expedícia do 10 dní161,25 €

