LARCA sprchová vanička z liateho mramoru, štvorec, 90x90x3cm PL009
LARCA sprchová vanička z liateho mramoru, štvorec, 90x90x3cm PL009
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-PL009 |
Vanička z liateho mramoru, štvorec
- profilované dno
- Hĺbka vnútra vaničky 18 mm
- Sifón nie je súčasťou vaničky
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | G5 |
| Rozmer | 90x90x3 cm |
| Dĺžka | 900 mm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 30 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Liaty mramor |
| Tvar | Štvorcové |
| Inštalácia | Možnosť panelu |
| Priemer odpadu | 90 mm |
| Hmotnosť / ks | 33.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913879630 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | mramor |
Príslušenstvo
Doporučujeme přikoupit
GELCO vaničkový sifón, priem. otv. 90 mm, DN40, extra nízky, pre vaničky s krytom
expedícia do 8 dníPodobný tovar
KAZUKO sprchová vanička z liateho mramoru, štvorec, 90x90cm, biela 40332
expedícia do 8 dníANETA90 sprchová vanička z liateho mramoru, štvorec 90x90x4cm GA009
expedícia do 8 dníMohlo by vás zaujímať


